Zespół muzyczny

Gwarancją udanej zabawy na imprezie jest nie tylko wysokiej klasy nagłośnienie czy profesjonalne wykonywanie utworów, ale także odpowiedni ich dobór. Repertuar zespołu AMIGOS to przede wszystkim szeroko rozumiana muzyka taneczna. Aby zapewnić jak najwyższy poziom naszych usług, przez dwadzieścia lat naszej działalności opracowaliśmy ponad 400 piosenek. Wśród wielu polskich przebojów, znajdują się także zagraniczne. Śpiewamy w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim, rosyjskim, francuskim, a nawet portugalskim. Nie obce są nam klimaty z lat 60, 70, 80 i 90 ubiegłego wieku jak również najnowsze przeboje z aktualnych list przebojów. Oczywiście opracowując nasz repertuar nie zapomnieliśmy o miłośnikach muzyki disco polo.

Dla tych wszystkich, którzy chcieliby się szczegółowo zapoznać się z naszym repertuarem zamieszczamy poniżej link do pełnego spisu utworów. Na liście znalazły się te, które obecnie gramy jak i te które były przez nas grane w przeciągu wielu lat naszej działalności. Jeżeli chodzi o te drugie, na życzenie możemy je sobie zawsze  odświeżyć.

REPERTUAR ZESPOŁU AMIGOS

Jeżeli na powyższej liście nie znaleźliście piosenki, bez której nie wyobrażacie sobie Waszej imprezy, nie ma problemu, opracujemy ją dla Was.