Zespół muzyczny

Muzyka - przykładowe fragmenty wykonywanych utworów

Mamy świadomość tego, że każda Para Młoda pragnie, aby zaproszeni goście świetnie bawili się na ich przyjęciu. W związku z tym, dobry zespół na wesele jest jednym z niezbędnych elementów udanej zabawy. My to wiemy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przygotowywać naszą ofertę w sposób jak najbardziej odpowiadający gustom nowożeńców.
 
Jeśli chcesz, aby Wasi goście przez wiele lat wspominali to jak dobrze bawili się w tak ważnym dla Was dniu, wybierz profesjonalny zespół weselny, który poderwie do tańca zarówno przedszkolaka, jak i seniora. Gwarantujemy, że nie zawiedziecie się!

 

Kapela Amigos oferuje najkorzystniejsze rozwiązania dla każdego z Was! Jesteśmy w stanie bez problemu zachęcić do wspólnej zabawy nawet tych, którzy zarzekają się, że nigdy tańczyć nie będą. Staramy się dobierać takie utwory, przy których wszyscy mogą bawić się wspólnie i przeplatamy je spokojnymi melodiami, idealnymi do tańca w parach. Zobacz już dziś, jakie kawałki przygotowaliśmy. Dodatkowo, możesz zapoznać się również z fragmentami wykonywanych przez nas utworów – są dostępne w formacie MP3. Muzyka to nasza miłość, dlatego za każdym razem gramy z pełnym zaangażowaniem i pasją, co słychać w nagranych coverach znanych i lubianych piosenek. Zapewniamy również profesjonalne prowadzenie imprezy – przy takiej obstawie dodatkowy wodzirej jest zbędny!